Запчастини до систем точного висіву Precision Planting

Компелектуючі до систем точного висіву Precision Planting доступні під замовлення вже зараз в АМАКО Україна!

Precision Planting – це американський виробник, який є частиною міжнародної корпорації AGCO. Головним завданням цього підрозділу є розробка технічних рішень, які ведуть облік за посівом чи збиранням урожаю та рішень, які сприяють найточнішій розкладці насіння незалежно від польових умов. 

 

 

 

Серцем кожної висівної секції є вакуумні висівні апарати vSet®, оснащені плоскими полімерними дисками з поплавковим п’ятипелюстковим скидачем двійників з одного боку диска, та барабанним виштовхувачем насіння з іншого. В комплекті йдуть диски для насіння кукурудзи та соняшника. Опційно доступні диски для посіву сої, ріпака, цукрового буряка. Доступні навіть для таких нішевих культур як сорго, нут, квасоля, арахіс.

 

 

 

 

 

Кожна висівна секціє має електричний привіт vDrive® який забезпечує регулювання посіву по кожному рядку. Ця функція особливо буде цікава селекціонерам, адже по кожному рядку можна встановлювати окрему норму висіву. Крім того електромотори відключають секції при роботі з перекриттям, економлячи при цьому посівний матеріал. Кожна сівалка має свій бортовий героскоп, що передає сигнал від положення крила на електромотор vDrive®. За рахунок цього у разі обсівів країв поля чи руху по дузі витримується точна розкладка насіння, немає загущених чи розріджених сходів.

 

 

 

 

 

Блоком управління сівалки є монітор 20/20 SeedSense® з акселерометром, який вимірює вертикальний рух висівної секції і у разі виявлення нетипових відхилень чи вібрацій моментально сигналізує оператору. Монітор з’єднаний з сівалкою через CAN-шину, має власну антену для відслідковування положення сівалки на полі, формує карту поля та дає сигнал на відключення секцій при наїзді на вже засіяну площу. Також по карті поля можна перевірити сходи, адже кожна рослина після посіву має свої GPS координати. Додатково доступна можливість передачі інформації з монітору 20/20 SeedSense® на сервер FieldView, звідки Ви в режимі реального часу можете контролювати роботу оператора та стан посіву.

 

 

 

 
Важлива функція, яка практично довела свою цінність – це активна інтелектуальна гідравлічна система притискання кожної секції DeltaForce®. Її особливість в тому, що секція не провалюється в ґрунт, не переущільнює прикореневу зону рослини – тобто витримується задана глибина посіву, сходи рівномірні, внесення ЗЗР відбувається в одній фазі, рослини не конкурують між собою та однаково отримують мікро- та макроелементи. А сукупним результатом цього є отримання запланованої урожайності Вашим господарством.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Для швидкісного посіву до 20 км/год доступна можливість комплектації сівалки елеваторами SpeedTube®, які мають незалежний електропривід та підлаштовуються під швидкість посіву. Їхнє призначення – це подача насіння від висівного апарату на дно борозни. Тобто висота падіння насінини складає 5 см, а не стандартні 40 см, що важливо при роботі на високих швидкостях. Правильне розміщення насіння незалежно від швидкості руху збільшує продуктивність та ефективність.

 

 

 

 

 

Запчастини до систем точного висіву  Precision Planting уже сьогодні доступні під замовлення у компанії АМАКО Україна. Тому не гайте часу, звертайтесь до регіональних представництв компанії за додатковою інформацією, ми раді будемо запропонувати Вам передові рішення які сприятимуть примноженню Вашого прибутку.